Keto Guru – działanie, skład, opinie

Odchudzanie to złożony proces, który wielu osobom przysparza sporych trudności. Kluczem do sukcesu jest poznanie dobrych sposobów na szybsze spalanie tłuszczu. Odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna to podstawy, a wsparcie odpowiednimi suplementami sprawi, że dobre efekty będą gwarantowane!

Jedną z najlepszych diet odchudzających jest dieta ketogeniczna, opierająca się na podaży małej ilości węglowodanów. Przejście na ketozę sprawia, że komórki tłuszczowe zostają spalane znacznie szybciej, a sylwetka zmienia się błyskawicznie. Jednak jest to również sposób odżywiania, wymagający sporych wyrzeczeń oraz przestawienia się na inne produkty. Wiele osób rezygnuje już na pierwszym etapie, ponieważ nie może poradzić sobie z drastycznymi zmianami w zakresie żywienia. Na szczęście teraz przejście na dietę ketogeniczną nie musi być trudne – wystarczy wesprzeć się suplementem Keto Guru, który nam w tym pomoże!

Dieta ketogeniczna – na czym polega?

Dieta ketogeniczna to dieta, która zakłada obniżenie ilości węglowodanów do minimum. Jest to odmiana tradycyjnej diety niskowęglowodanowej, jednak tutaj ich ilość nie powinna przekraczać 50 gram. dobowej dawki przy jednoczesnym zwiększeniu ilości spożywanych tłuszczów i optymalnej dawki białka.

Jednak skoro nie będziemy jeść węglowodanów, to, w jaki sposób nasz organizm będzie czerpał energię? I tutaj właśnie zaczyna się pierwszy etap diety ketogenicznej, który polega na samym wejściu w ketozę.

Ketoza jest to stan organizmu, gdy jest on już przestawiony z pobierania energii z węglowodanów i czerpie ją z tłuszczy. W taki sposób wartości odżywcze bywają w pełni wykorzystane, przez co nic nie odkłada się w tkankach, a ilość tkanki tłuszczowej maleje.

Niestety stan wejścia w ketozę wymaga ok. 2 tygodni przebywania na diecie keto. I choć spożywanie większych ilości tłuszczu sprawia, że nie czujemy się głodni i nie podjadamy, dla naszego ciała rezygnacja z węglowodanów (jeżeli do tej pory normalnie je spożywaliśmy) będzie bardzo trudna.

I tu właśnie z pomocą przychodzi Keto Guru. Jest to innowacyjny suplement diety, który pomoże nam przejść w ketozę błyskawicznie! Dzięki temu nasze ciało praktycznie od razu zacznie pobierać energię z tłuszczów, a tym samym aktywnie spalać tkankę tłuszczową. Keto guru sprawi, że ilość ciał ketonowych wzrośnie nawet wtedy, gdy w organizmie wciąż będą znajdować się węglowodany, przez co cały proces odchudzania będzie sprawniejszy i znacznie przyjemniejszy.

Co znajduje się w Keto Guru? Skład

Keto Guru charakteryzuje się bardzo ciekawym składem, gdyż jego kompozycja oparta jest na … witaminach i minerałach. Jak się okazuje, to dzięki nim nasz organizm może szybciej wytwarzać ciała ketonowe, a szerokie właściwości każdego ze składników aktywnych zapewniają dobrą kondycję oraz zdrowie.

Magnez

Jest to jeden z najważniejszych minerałów, z których korzysta nasz organizm. Odpowiada za funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśni. Reguluje poziom cukru we krwi oraz wiele procesów energetycznych w organizmie. Wspomaga regenerację i bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych. Odpowiada za prawidłową pracę serca i odgrywa rolę w transporcie wapnia oraz potasu. Magnez to jeden z tych minerałów, których często nam brakuje, a w pożywieniu jest go zbyt mało, dlatego należy dostarczać go również w suplementacji. Jest bardzo korzystny zwłaszcza przez pierwsze dni diety ketogenicznej, gdyż wzmacnia koncentrację, która może być zaburzona przez ubytek węglowodanów. Działa pozytywnie na nastrój, łagodzi stres i zapobiega depresji.

Potas

To środek odżywczy, który dodaje nam energii do działania. Odpowiada za dobry wzrost i regenerację mięśni. Zmniejsza zmęczenie i stres, poprawia ciśnienie krwi, reguluje poziom glukozy w organizmie. Zapobiega utracie elektrolitów z organizmu, wspomagając równowagę wodno-elektrolitową, co wpływa na prawidłowe przewodzenie impulsów nerwowych. Potas zapobiega rozwojowi grypy ketonowej. W trakcie odchudzania często dochodzi do niedoboru potasu, gdyż znajduje się on najczęściej w dość kalorycznych węglowodanach, dlatego warto przyjmować go w postaci syntetycznej.

Witamina B3 (niacyna)

Działa jako prekursor NAD (dinukleotydu nikotynamidowo-adeninowego), który bierze udział w katabolizmie tłuszczów, węglowodanów i białek. Wspomaga również syntezę cholesterolu i kwasów tłuszczowych. Niacyna wspomogą prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Witamina B6 (Pirydoksyna)

Pomaga przekształcać spożywane składniki odżywcze w energię użytkową i wspomagają metabolizm. Bierze udział w procesach komunikacyjnych między komórkami, co oznacza, że wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego ciała. Reguluje równowagę hormonalną, wspomaga funkcjonowanie mózgu i poprawia nastrój. Usprawnia funkcjonowanie narządów trawiennych.

L-glutamina

Bierze udział w aktywnym zrzucaniu wagi. Zapobiega rozwojowi stresu spowodowanego przez dietę, hamuje katabolizm mięśni, co jest bardzo ważne, gdy zależy nam na ich wyrzeźbieniu. Glutamina zmniejsza uczucie zmęczenia i zwiększa wytrzymałość.

Keto guru – działanie

Keto Guru przyspiesza efekt zwany kwasicą ketonową. Oznacza to, iż nasz organizm szybciej wchodzi w stan ketozy, a więc zaczyna energię pobierać z nagromadzonych tłuszczy. Przejście na dietę ketogeniczną bez korzystania z keto guru do takiego stanu doprowadzi dopiero po ok. 2-3 tygodniach po zmianie trybu odżywiania. Suplement Keto Guru ma za zadanie przyspieszyć cały proces i zredukować negatywne skutki przejścia na dietę ketogeniczną, takie jak: uczucie głodu, spadek koncentracji, brak energii.

Keto Guru – efekty odchudzania

Keto Guru to idealny suplement dla osób, które chcą wyszczuplić swoją sylwetkę, bądź uwydatnić mięśnie. Stanowi doskonałe wsparcie podczas stosowania diety ketogenicznej, sprawiając, że staje się ona przyjemniejsza, a sam proces odchudzania przebiega szybciej.

Dzięki Keto Guru możemy liczyć na:

  • trwałe efekty – składniki odżywcze Keto Guru działają cały czas, nie tylko podczas wysiłku. Ułatwiając wejście w ketozę, wspomagają spalanie tłuszczu, a rezultaty utrzymują się przez cały czas stosowania diety;
  • uwydatnienie mięśni – osoby, którym zależy na utrzymaniu masy mięśniowej, często boją się diet, gdyż obniżona wartość kaloryczna może doprowadzić do zmniejszenia objętości mięśni. Składniki zawarte w Keto Guru sprawiają, że podczas redukcji Twój organizm korzystał będzie jedynie z zapasów tłuszczu, bez spalania mięśni;
  • brak efektów ubocznych – Keto Guru to suplement, składający się z naturalnych, bezpiecznych składników, które w danej dawce nie wykazują efektów ubocznych.

Dlaczego właśnie dieta ketogeniczna?

Osoby, które kiedykolwiek stosowały dietę ketogeniczną wiedzą, że jest ona niezastąpionym sposobem na odchudzanie. Mimo tego jest dość restrykcyjna, a pierwsze tygodnie bywają bardzo trudne do przejścia. Co więcej, już jeden dzień odstępstwa od diety sprawia, że stan ketozy mija i na nowo musimy do niego dążyć, eliminując węglowodany. Na szczęście, stosując Keto Guru, nawet jeżeli zdarzy nam się zgrzeszyć, powrót do stanu ketozy następuje praktycznie natychmiast i proces odchudzania może być swobodnie kontynuowany.

I choć opinie o diecie ketogenicznej bywają różne, nie można zaprzeczyć jej efektom. A wśród nich wyróżniamy:

  • brak uczucia głodu;
  • poprawa koncentracji i skupienia;
  • mniejsza ilość płytki nazębnej (ze względu na zmniejszone ilości cukrów);
  • szybkie odchudzanie (nawet do 6 kilogramów w okresie 1 miesiąca).

Keto Guru – opinie

Użytkownicy Keto Guru potwierdzają działanie suplementu w zakresie szybszego przejścia organizmu w ketozę podczas diety ektogenicznej. Jest to pomoc pozornie niewielka, a jednak dla osób, które wcześniej próbowały już diety keto, ma bardzo duże znaczenie. Pierwsze 2-3 tygodnie to okres, podczas którego najwięcej osób rezygnuje z diety, ponieważ nie może sobie poradzić z obniżeniem nastroju, spadkiem koncentracji czy głodem (który pojawia się, gdy nasz organizm wciąż jeszcze potrzebuje węglowodanów). Jeżeli skrócić proces przechodzenia ciała w stan ketozy, znacznie większa liczba osób wytrzymałaby w diecie i kontynuowała odchudzanie z szybszymi efektami.

Czy Keto Guru działa także w innej diecie, niż ketogeniczna? Zapewnia bardzo dużą pomoc przy zwyczajnej diecie niskowęglowodanowej, a także wspomaga odchudzanie przy innych dietach, jednak efekty nie będą aż tak spektakularne. Specjaliści doceniają naturalne składniki Keto Guru oraz to, w jaki sposób wspomaga on ketogeniczny sposób odżywiania. Są oni zgodni w opinii, że wśród suplementów na odchudzanie, Keto guru zalicza się do jednych z najlepszych i najszybciej działających.

Keto guru – dawkowanie

Keto Guru to tabletki musujące na odchudzanie, które należy pić 3 razy dziennie po posiłku. Tabletkę wystarczy rozpuścić w 200 ml wody i wypić zaraz po rozpuszczeniu.

Keto Guru – cena, gdzie kupić?

Keto Guru nie jest suplementem dostępnym w aptekach, najlepiej więc zakupić go na oficjalnej stronie producenta. Kupując bezpośrednio, mamy pewność, że otrzymujemy produkt oryginalny, a do tego, producent oferuje specjalne rabaty nawet do 50%!

Jeżeli zależy Ci na skutecznym odchudzaniu, chcesz stosować dietę ketogeniczną, jednak nie masz wystarczająco samozaparcia, aby przetrzymać proces prowadzący do ketozy – wybierz Keto Guru! Suplement nie tylko sprawi, że szybciej osiągniesz stan ketozy, ale w późniejszym okresie przyspieszy efekty stosowania diety keto. Jest to najlepszy i najzdrowszy sposób na odchudzanie, jaki do tej pory wymyślono, warto więc na niego postawić!

Czytaj też: Keto Actives – sprawniejsze odchudzanie na diecie keto – zobacz efekty!

Autor: Agnieszka

Trzydziestopięcioletnia żona i matka dwójki aktywnych dzieci.  Schudła 30 kg, po ciąży i zawalczyła o swoje marzenia. Dzisiaj nie tylko wygląda, ale też czuje się lepiej! Metodą prób i błędów doszła do wymarzonej wagi.  Kolejny sukces spotkał ją po tym, jak opowiedziała swoją historię na swoim blogu. Teraz nie tylko jej pasją jest aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie, ale też recenzowanie suplementów diety i dawanie porad w tej kwestii.

Zobacz wysztkie posty autora Agnieszka →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.