Pumpkin Seed Pro – efekty, działanie, opinie. Najlepsza pomoc w nietrzymaniu moczu

Problemy z nietrzymaniem moczu dotyczą znacznej części żeńskiej populacji na świecie. Jest to dość wstydliwy problem, dlatego osoby, które na niego cierpią, rzadko udają się do lekarza po pomoc. To właśnie dlatego producenci suplementów diety od lat starają się znaleźć sposób na to, aby można było sobie z tym problemem poradzić samodzielnie, bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim. I choć suplementów diety, które teoretycznie mają pomoc poradzić sobie z nietrzymaniem moczu jest wiele, dopiero teraz dostępny okazał się innowacyjny produkt o nazwie Pumpkin Seed Pro. Jest to oparty na składnikach naturalnych suplement diety opracowany przez naukowców z Bergen. Testy wykazują, że produkt pomógł już tysiącom kobiet i mężczyzn, a jego zadaniem jest likwidacja przyczyn nietrzymania moczu prawie w 100%. Zobaczmy, czym jest Pumpkin Seed Pro, jak działa i jakie zapewnia efekty.

Jakie są przyczyny nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu dzieli się na 3 rodzaje:

  • wysiłkowe nietrzymanie moczu – pojawia się podczas wysiłku fizycznego (ćwiczeń na siłowni z hantlami lub cardio), kichania, w ciężkich przypadkach nawet podczas wstawania z krzesła; schorzeniu sprzyja otyłość, menopauza, ciąża, porody, niektóre choroby neurologiczne, palenie papierosów, częste infekcje dróg moczowych, zaparcia;
  • naglące nietrzymanie moczu – pojawiające się nagle parcie na pęcherz, powodujące wyciek moczu. Przyczyną może być: nadwrażliwy pęcherz, nieprawidłowa kontrola nerwowa nad czynnością dróg moczowych, nawracające infekcje układu moczowego, niektóre choroby;
  • nietrzymanie moczu z przepełnienia – krople moczu uchodzą na zewnątrz, ponieważ pęcherz jest przepełniony.

Istnieje również schorzenie zwane przejściowym nietrzymaniem moczu. Jest to sytuacja, w której dana osoba normalnie kontroluje opróżnianie pęcherza, jednak może mieć z tym problem w przypadku wypicia sporej ilości alkoholu lub kawy, zapalenia pęcherza lub przy przyjmowaniu niektórych leków.

Nietrzymanie moczu dotyczy częściej kobiet i mężczyzn, a objawy zaczynają się pojawiać zazwyczaj po 40. roku życia. Nieleczone będzie postępować, właśnie dlatego warto jak najszybciej zacząć działać. I tu właśnie z pomocą przychodzi Pumpkin Seed Pro.

Pumpkin Seed Pro – działanie


Celem, dla którego powstał preparat, było zlikwidowanie przyczyn nietrzymania moczu, a więc suplement ma pomóc nam:

  • wzmocnić mięśnie dna miednicy;
  • zmniejszyć podatność na infekcje pęcherza i cewki moczowej;
  • przyspieszyć regenerację mięśni organizmu;
  • złagodzić stany zapalne.

Pumpkin Seed Pro oddziałuje bezpośrednio na prawidłowe funkcjonowanie cewki moczowej oraz wzmacnia mięśnie dna miednicy, dzięki czemu kontrolowanie opróżniania pęcherze staje się łatwiejsze. Suplement wzmacnia mięśnie już na poziomie wewnątrztkankowym, dzięki czemu możliwe jest uruchomienie rezerw regeneracyjnych organizmu.

Produkt wspomaga metabolizm komórkowy oraz podziały komórek macierzystych. Dzięki dostarczeniu do organizmu bioaktywnych stymulantów tkanki zaczynają lepiej funkcjonować, a wpływ na strukturę DNA spowalnia procesy starzenia organizmu. To sprawia, że naszemu ciału wydaje się, iż jest młodsze i zaczyna lepiej działać, także w zakresie kontrolowania układu moczowego.

Systematyczne stosowanie Pumpkin Seed Pro sprawia, że problem nietrzymania moczu zanika stopniowo. Efekty widać po ok. 3 miesiącach stosowania. Na początku zauważymy, że już nie chodzimy tak często do toalety, następnie odczujemy ulgę, zniknie pieczenie i uczucie dyskomfortu, a także ból wywołany stanem zapalnym pęcherza i cewki moczowej.

Co zawiera Pumpkin Seed Pro – skład


Skład Pumpkin Seed Pro oparty jest na specjalnie skoncentrowanej naturalnej recepturze, bogatej w składniki odżywcze i antyoksydanty. Zanim produkt oddany został do sprzedaży, nad całą kompozycją przeprowadzono szereg badań, które miały potwierdzić jego skuteczność. Suplement diety wpływa na różne funkcje ciała człowieka, zapewniając tkankom odpowiednie odżywienie i dotlenienie.

Pumpkin Seed Pro – opinie ekspertów i użytkowników

Pumpkin Seed Pro zbiera dużo pozytywnych opinii nie tylko od użytkowników preparatu, ale również od ekspertów. Lekarze potwierdzają, iż zawarte w produkcie składniki są bezpieczne w stosowaniu i pomagają poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu w sposób naturalny. Użytkownicy potwierdzają, iż już po kilku tygodniach systematycznego stosowania produktu, można zobaczyć poprawę. Zmniejsza się ilość wizyt w toalecie, mija dyskomfort, a podczas wysiłku krople moczu nie wyciekają. Uczucie niepewności zastępuje witalność i więcej motywacji do działania, dzięki witaminom i składnikom odżywczym zawartym w preparacie.

Pumpkin Seed Pro to suplement diety, stworzony z naturalnych substancji, dlatego nie ma specjalnych przeciwwskazań do jego stosowania. Osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu, powinny zachować ostrożność i nie zażywać produktu bez konsultacji z lekarzem.

Gdzie kupić Pumpkin Seed Pro? Cena

Pumpkin Seed Pro to suplement diety, który w Polsce nie jest jeszcze powszechnie znany, choć jego popularność rośnie. Aktualnie nie znajdziemy go na portalach aukcyjnych, takich jak allegro. Można go nabyć jedyne bezpośrednio ze strony producenta. Specjalnie skonstruowana naturalna receptura nie jest tania, gdyż jedno opakowanie produktu kosztuje 254 zł. Jeżeli jednak zdecydujemy się na zakup jak najszybciej, możemy skorzystać ze specjalnego programu promocyjnego i kupić produkt już w połowie ceny, czyli za 127 zł.

Pumpkin Seed Pro – moja opinia. Czy warto?

Nietrzymanie moczu to problem, który dotyczy sporej części społeczności ogólnej. Większość osób boi się pójść z tym schorzeniem do lekarza, dlatego przez wiele lat cierpi. Tymczasem nietrzymanie moczu nie minie samoistnie, wręcz przeciwnie, jeżeli nie zaczniemy działać, będzie się tylko pogłębiać. Wyobrażacie sobie życie z ciągłym pieczeniem i dyskomfortem? Jeżeli istnieje faktycznie skuteczna metoda, która może pomóc pozbyć się nie tylko objawów, ale przede wszystkim przyczyn nietrzymania moczu, myślę, że warto ją przetestować. Pumpkin Seed Pro wygląda obiecująco, a bezpieczeństwo stosowania produktu sprawia, że staje się on dostępny dla większości osób, zmagających się z nietrzymaniem moczu.

Autor: Agnieszka

Trzydziestopięcioletnia żona i matka dwójki aktywnych dzieci.  Schudła 30 kg, po ciąży i zawalczyła o swoje marzenia. Dzisiaj nie tylko wygląda, ale też czuje się lepiej! Metodą prób i błędów doszła do wymarzonej wagi.  Kolejny sukces spotkał ją po tym, jak opowiedziała swoją historię na swoim blogu. Teraz nie tylko jej pasją jest aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie, ale też recenzowanie suplementów diety i dawanie porad w tej kwestii.

Zobacz wysztkie posty autora Agnieszka →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.