Varicosen – efekty stosowania. Innowacyjny produkt na żylaki

Żylaki należą do schorzeń wywołujących bardzo dokuczliwe objawy. Ich pojawienie się powoduje ostry, uporczywy ból, nasilający się po całym dniu pracy, zwłaszcza jeśli jest to praca siedząca lub stojąca. Brak odpowiedniego leczenia może prowadzić do wielu poważnych powikłań. Z pomocą osobom dotkniętym tym problemem przychodzi medycyna i najnowsze środki oparte na naturalnych i bezpiecznych składnikach, do których należy Varicosen.

Żylaki – przyczyny, objawy, występowanie

Żylaki są jednym z objawów przewlekłej niewydolności żył, choroby uznanej za cywilizacyjną, która dotyka najczęściej osoby po 40 roku życia, jednak zdarzają się przypadki zachorowania u osób młodszych. Przeprowadzone badania wykazały, że co trzecia kobieta i co piąty mężczyzna zmaga się z problemem żylaków. Dla wielu osób żylaki są także oszpecającą wadą, która pojawia się w miejscach, które, zwłaszcza wiosną i latem, najczęściej odkrywamy, czyli na podudziach i stopach.

Bardzo charakterystyczne dla tego schorzenia jest pojawienie się na udach, łydkach i stopach wyraźnie widocznych, napuchniętych żył powierzchniowych, które często przyjmują formę poskręcaną. Wyróżnia się trzy rodzaje żylaków: pierwotne, wtórne oraz te o rzadkiej etiologii. Żylaki pierwotne są spowodowane przez zły stan zdrowia i mało aktywny tryb życia. Często dotykają osoby wykonujące pracę stojącą, która prowadzi do zastojów krwi w dolnych częściach ciała. Żylaki wtórne są wywołane niedrożnością żył głębokich spowodowaną przez zakrzepicę, często pojawiają się po urazach. Żylaki o rzadkiej etiologii są najczęściej spowodowane przez wrodzone lub nabyte przetoki tętniczo – żylne. Mechanizm leżący u podstaw powstawania żylaków leży w nieprawidłowo działających zastawkach żylnych. Powoduje to cofanie się i gromadzenie krwi w kończynach dolnych, co przyczynia się do nadmiernego rozszerzania się naczyń krwionośnych.

Żylaki są często zapisane w genach. Oznacza to, że możemy je odziedziczyć od naszych rodziców, dziadków lub przodków sprzed nawet kilku pokoleń. Ryzyko zachorowania znacząco wzrasta, jeśli prowadzimy niezdrowy tryb życia i nieprawidłowo się odżywiamy. Kolejnym czynnikiem przybliżającym nas do przewlekłej niewydolności żył jest brak aktywności fizycznej oraz długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej lub siedzącej, która powoduje nieprawidłowy przepływ krwi. Antykoncepcja hormonalna również sprzyja powstaniu żylaków. Niektóre części naszej garderoby także są czynnikiem sprzyjającym. Należy unikać zbyt dopasowanych spodni, skarpet z uciskającą gumką lub obcisłych butów.

Varicosen – skuteczny sposób na pozbycie się żylaków

Varicosen to innowacyjny środek o specjalnie skomponowanym składzie, który gwarantuje skuteczność. Oprócz działania zwalczającego żylaki wpływa na zapobieganie ich powstawaniu. Składniki naturalne, z których stworzony jest Varicosen, mają działanie optymalizujące pracę układu krwionośnego, a przy tym systemu żylnego i tętniczego.

Składniki aktywne wpływają na rozszerzenie naczyń krwionośnych, co znacznie ułatwia cyrkulację krwi, wzmacniają ściany żył i tętnic, regulują ciśnienie tętnicze, dzięki temu zmniejsza się opór krwi w naczyniach krwionośnych.

Każdy ze składników preparatu Varicosen ma swoje odrębne działanie, jednak w połączeniu stanowią bardzo skuteczną broń w walce z żylakami.

Varicosen – składniki

 • l-tauryna, to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów biogennych. Badania naukowe wykazały, że tauryna zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Jej działanie obejmuje regulowanie ciśnienia krwi i zmniejszanie stanów zapalnych w naczyniach krwionośnych, które są częstym objawem przedżylakowym. Tauryna wpływa na regenerację i wzmocnienie śródbłonka żył.
 • AAKG, czyli związek chemiczny będący połączeniem aminokwasu argininy z solą kwasu glutarowego. Arginina jest stosowana w leczeniu chorób serca i układu krwionośnego, w tym zastoinowej niewydolności serca, wysokim ciśnieniu krwi i chorobie wieńcowej. Arginina jest stosowana w profilaktyce nawracającego bólu nóg, będącego wynikiem niewydolności żylnej. Arginina zwiększa produkcję tlenku azotu w organizmie, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, ułatwiając przepływ krwi. Dzięki działaniu zmniejszającemu lepkość ścian żył, ochrania przed miażdżycą i żylakami.

Sprawdź również: Poznaj sekret młodości i wzmocnij swoje stawy z Collagen Select

Te dwa związki stanowią główne substancje aktywne Varicosen. Ich działanie jest potęgowane przez substancje dodatkowe:

 • jabłczan kreatyny, wykazujący działanie obniżające poziom złego cholesterolu, który jest jedną z przyczyn wysokiego ciśnienia krwi.
 • L-tyrozyna, usprawnia funkcjonowanie układu krwionośnego i przywraca ciśnienie krwi do prawidłowych wartości poprzez stymulowanie produkcji adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy.
 • Ekstrakt z czerwonego buraka, który w organizmie przekształca się w tlenek azotu poprawiający przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i obniża ciśnienie.
 • Kompleks witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Varicosen – działanie na żylaki

Opracowanie specjalnej formuły Varicosen zajęło naukowcom aż 11 miesięcy. Tyle czasu trwały szczegółowe badania laboratoryjne pozwalające na znalezienie i połączenie składników skutecznych w walce z żylakami. Powstał w ten sposób kompleksowy preparat, którego działanie umożliwia:

 • Pozbycie się problemu żylaków i popękanych naczynek nawet w 97 procentach w bardzo krótkim czasie – 28 dni;
 • pełne zabezpieczenie przed nawrotem żylaków;
 • prawidłowy przepływ krwi;
 • wzmocnienie i pełna regeneracja naczyń krwionośnych;
 • obniżenie ciśnienia krwi do prawidłowego poziomu;
 • likwidację stanów zapalnych w naczyniach krwionośnych;
 • zmniejszenie uciążliwego uczucia ciężkich nóg i eliminacja bólu, mrowienia, pieczenia oraz opuchlizny kończyn dolnych;
 • oszczędność pieniędzy wynikająca ze znacznie niższych kosztów leczenia w porównaniu z metodami tradycyjnymi, w tym chirurgiczną.

Varicosen – opinie

Na rynku jest wiele naturalnych suplementów pomocnych w walce z żylakami, jednak to Varicosen wyróżnia się największą liczbą zadowolonych klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami w internecie. Użytkownicy cenią Varicosen za jego skuteczność i całkowicie bezpieczny skład niepowodujący żadnych skutków ubocznych. Varicosen uwolnił ich od dokuczliwego bólu, przywrócił im dobre samopoczucie i dał motywację do większej aktywności fizycznej.

Składniki suplementu Varicosen działają także zapobiegawczo, jest to szczególnie istotne w przypadku osób genetycznie zagrożonych pojawieniem się żylaków. Starannie opracowana receptura znalazła słowa uznania wśród specjalistów od chorób żył i układu krążenia, którzy podkreślają, że Varicosen nie tylko zwalcza żylaki, ale także chroni organizm przed wystąpieniem wielu chorób układu sercowo – naczyniowego.

Varicosen – cenna profilaktyka

Zasada, lepiej zapobiegać niż leczyć jest bardzo ważna w przypadku żylaków. Brak choroby w rodzinie nie jest gwarantem tego, że sami nie zachorujemy. Dlatego powinniśmy zadbać o właściwy i wolny od niezdrowych używek styl życia, oparty na odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej. Taka profilaktyka w połączeniu ze stosowaniem Varicosen zaowocuje w przyszłości.

Żylaki to niezwykle uciążliwa przypadłość. Ich obecność wiąże się z pogorszeniem jakości życia, dokuczliwym bólem i złym samopoczuciem. Jest to także problem natury estetycznej. Dlatego lepiej dmuchać na zimne i gdy tylko zauważymy u siebie pierwsze objawy choroby, jak najszybciej powinniśmy sięgnąć po skuteczne środki, do których należy Varicosen. Produkt najlepiej nabyć na stronie producenta, który zapewnia ciekawe rabaty. Jedno opakowanie Varicosen kupimy już za 133 zł, a im więcej, tym taniej! Nie czekaj, zadbaj o zdrowie swoich żył już teraz i wybierz suplement, który zdobył uznanie nie tylko użytkowników, ale także specjalistów od leczenia żylaków.

Czytaj też: Varicorin – innowacja w walce z żylakami

Autor: Agnieszka

Trzydziestopięcioletnia żona i matka dwójki aktywnych dzieci.  Schudła 30 kg, po ciąży i zawalczyła o swoje marzenia. Dzisiaj nie tylko wygląda, ale też czuje się lepiej! Metodą prób i błędów doszła do wymarzonej wagi.  Kolejny sukces spotkał ją po tym, jak opowiedziała swoją historię na swoim blogu. Teraz nie tylko jej pasją jest aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie, ale też recenzowanie suplementów diety i dawanie porad w tej kwestii.

Zobacz wysztkie posty autora Agnieszka →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.